www.bardia.cz                     Výrobce průmyslových sklolaminátů, společnost Bardia s.r.o.

oddelovacoddelovacoddelovac
bardia-logo.jpg (10 735 bytes) fotka-horni.jpg (43 791 bytes)

skluzavka.jpg (22 712 bytes)


Partneři

Alestra
Dpmcb
Dětská hřiště
Inkomo
Jama
Pila Martinec
Pointner - Rundholz
Polytherm
Princ
Taneční kurzy

Další partneři


asdfO SPOLEČNOSTI...

Vážení návštěvníci těchto stránek: Je nám líto, ale převážnou část naší výroby zde nemužeme zveřejňovat. V případě Vašeho zájmu o specialní výrobu nás prosím kontaktujte.

Společnost Bardia s.r.o. byla založena 3.11.2003 a navázala na tradici firmy vyrábějící lodě a skluzavky. Dnes již zaměstnává 15 vlastních zaměstnanců. Výrobní sortiment byl začátkem roku 2004 rozšířen o výrobu do automobilového, vlakového a koncem roku i námořního průmyslu, dále o výrobu pro ekologické využití, speciální tunning nákladních vozů, doplňky pro stavebnictví, výrobu bazénů samonosných i zapuštěných.

V roce 2016-2017 přesuneme do PRAHY i značnou část naší výroby, kde zahájíme vývoj a následnou výrobu nového sortimentu. Výrobní kapacita společnosti se navýší o cca 200%

Nové typy tří a pětimetrové skluzavky jsou certifikovány jak pro ČR, tak Evropskou Unii. Zaměstnanci společnosti jsou zkušenými specialisty v oblasti výroby a vývoje laminátu a forem ze speciálních kompozitů. Společnost se též zabývá výrobou prototypů ze speciálních kompozitů.

V roce 2005 byl navýšen základní kapitál společnosti na 3 000 000,-Kč. Pro klid a jistotu našich zákazníků jsme pojištěni do výše 3 000 000,-Kč.
Naší prioritou je vytvořit kvalitní výrobky s vysokou zárukou a životností.


© 2010 - 2018 Bardia s.r.o. Všechna práva vyhrazena    ||      Webdesign, eSHOP by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty